TÜRKİYE'NİN İLK KRİPTO PARASI İÇİN

KAZIMA HAZIR OLUN

Turcoin, Türkiye'deki token bazlı olmayan ve madencilik işlemlerine uygun tek kripto paradır. Transfer işlemlerini madenciler aracılığı ile onaylamasının yanı sıra, yeni geliştirilen hibrid cüzdan sayesinde blockchain yapısına dahil edilmiş cluster yapıları sayesinde yeni Lightning teknolojilerini baz alarak hızlı transfer imkanı da sunar. Üstelik Turcoin, kazım için hiçbir özel donanım gerektirmez. Yalnızca işlemci ya da ekran kartınız ile madencilik havuzumuza dahil olup kazım yapabilirsiniz.

  • ASIC olmadan yalnızca cpu ve gpu ile kazım imkanı.
  • Kazım gelirlerini günlük olarak cüzdanlara çekebilme.
  • Düşük transfer ve madencilik komisyon kesintileri.

Aynı zamanda madenciler için geliştirmekte olduğumuz özel cpu + gpu kombine güç kazım uygulaması ile mevcut sisteminizden maksimum verim elde edebileceksiniz. Dileyen kullanıcılarımız ise yine bir Anafis A.Ş. yatırımı olan madencilik tesislerimizden eğer kısmi kazım gücü yerine bağımsız makine kiralama talebinde bulunurlarsa, o cihazlar üzerinde ETH ve XMR gibi altcoinler yerine TURCO konfigürasyonları aktif edilerek kazım yaptırılabileceklerdir.

ÖNEMLİ NOT : Turcoin kazım işleri henüz başlatılmamıştır. Mevcut şartlarda Turcoin'in parasal sirkülasyonunu arttırmaya yönelik çalışmalarımızdan ötürü piyasa arzını kontrol altında tutmak adına böyle bir uygulama içindeyiz. Bu kapsamda borsa sürecinin başlamasıyla birlikte kademeli olarak piyasa arzımız durdurulacak olup, kazım işlemlerinin başlatılmasıyla talep karşısında oluşacak arz eksikliği madenciler aracılığı ile giderilecektir. İlgili tarihler tarafımızca sosyal medya ve sayfamız üzerinden yayınlanacaktır.

Önemli Bir Hatırlamamız Daha Var!

Proje tamamen in-house dev. olup, Anafis Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.'ye aittir. Sosyal medyada ya da basın yoluyla iddia edildiği gibi kesinlikle referanslı üyelik ya da kazanç şeması içeren bir ponzi yapısı yoktur. Herkes dilediği zaman, herhangi bir üçüncü kişiye ihtiyaç duymadan kayıt olup işlem yapabilir.

Özellikle resmi sitemiz haricinde başka kaynaklar üzerinden yapılan alıntılarla ya da bizim paylaşımlarımıza farklı anlamlar yükleyerek firmamızı toplum içerisinde alenen dolandırıcılıkla itham eden bazı şahısların kimlikleri ve rakip sayılabilecek diğer token bazlı oluşumlarla olan organik bağları tespit edilmiş olup, haksız rekabet ve ticari itibarın zedelenmesi hususunda TTK ilgili maddeleri uyarınca yasal haklarımızın saklı olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bu hususta potansiyel ve aktif yatırımcılarımızın yalnızca bizden edinecekleri bilgileri, doğrulama imkanlarından da faydalanarak bireysel olarak kontrol etmek suretiyle dikkate almaları önemle rica olunur.