KRİPTO PARA PİYASALARINDA

Turcoin İşlemleri

Turcoin'i tıpkı diğer altcoinler gibi borsa alım-satım işlemlerinde ve kripto para birimleri arası dönüşümlerde kullanabilirsiniz. Bu kapsamda bir adet yerli borsanın yanı sıra, yeterli sirkülasyona ulaşıldığı an bir de yabancı borsa üzerinden işlemler başlayacak. Bu süreç dahilinde bizim de bazı çalışmalarımız olacak.

  • Doğrudan borsaya açılmak yerine sirkülasyon ile değer kazanma
  • Diğer altcoinler ve BTC'ye nazaran daha kolay erişim imkanı
  • Borsa işlem komisyonlarında Turcoin ile ödeme fırsatları

Turcoin diğer birçok coin ve token gibi temel olarak bir para birimi yaratıp, akabinde hemen borsaya girerek ona bir değer kazandırma ve kısa yoldan proje sahiplerine varlık edindirmeye yönelik bir proje değildir. $100 fiyatı üzerinden borsa öncesi işlem gördüğü süre boyunca günlük hayatta farklı alan ve hizmetlerde kullanılarak sirkülasyonunun artması ile, alım-satım işlemleri başladığında hali hazırda bir ticari hacmi olacak. Ayrıca kabul görmüş bir değeri olacağı için volatilitesi düşük bir seyir izleyecek, bu sayede de ani hareketlerle manipülasyonlar karşısında ciddi bir direnç noktası oluşacaktır.

ÖNEMLİ NOT : Borsa üzerinden Turcoin alım-satım işlemleri henüz başlatılmamıştır. Mevcut şartlarda Turcoin'in parasal sirkülasyonunu arttırmaya yönelik çalışmalarımızdan ötürü piyasa arzını kontrol altında tutmak adına böyle bir uygulama içindeyiz. Bu kapsamda borsa sürecinin başlamasıyla birlikte kademeli olarak piyasa arzımız durdurulacak olup, kazım işlemlerinin başlatılmasıyla da talep karşısında oluşacak arz eksikliği madenciler aracılığı ile giderilecektir. İlgili tarihler tarafımızca sosyal medya ve sayfamız üzerinden yayınlanacaktır. Borsa sürecine kadar Turcoin bakiyeleri şirket üzerinden nakite çevrilemeyecektir.

Önemli Bir Hatırlamamız Daha Var!

Proje tamamen in-house dev. olup, Anafis Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.'ye aittir. Sosyal medyada ya da basın yoluyla iddia edildiği gibi kesinlikle referanslı üyelik ya da kazanç şeması içeren bir ponzi yapısı yoktur. Herkes dilediği zaman, herhangi bir üçüncü kişiye ihtiyaç duymadan kayıt olup işlem yapabilir.

Özellikle resmi sitemiz haricinde başka kaynaklar üzerinden yapılan alıntılarla ya da bizim paylaşımlarımıza farklı anlamlar yükleyerek firmamızı toplum içerisinde alenen dolandırıcılıkla itham eden bazı şahısların kimlikleri ve rakip sayılabilecek diğer token bazlı oluşumlarla olan organik bağları tespit edilmiş olup, haksız rekabet ve ticari itibarın zedelenmesi hususunda TTK ilgili maddeleri uyarınca yasal haklarımızın saklı olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bu hususta potansiyel ve aktif yatırımcılarımızın yalnızca bizden edinecekleri bilgileri, doğrulama imkanlarından da faydalanarak bireysel olarak kontrol etmek suretiyle dikkate almaları önemle rica olunur.