FARKLI ÖDEME İMKANLARIYLA

Turcoin Alabilirsiniz

Turcoin satın almak oldukça kolay, hemen PayByPos üzerinden banka/kredi kartı, GSCash, BTC ya da ETH/LTC/XMR vs. gibi altcoinler ile Turcoin satın alarak hizmetlerimizden faydalanabilir, artış öncesi yatırım yapmış olabilirsiniz. Çok yakında havale/eft imkanı da olacak!

  • Escrow gibi güvenli ödeme hizmetlerinden yararlanma
  • Anlaşmalı üye işyerlerinde indirimlerden faydalanma
  • Borsa süreciyle fiyat artışı öncesinde yatırım imkanı

Turcoin edinmek için herhangi bir formaliteye ihtiyacınız yok. Yalnızca adınız, mail adresiniz ve telefon numaranız ile cüzdan hesabı oluşturabilir, yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz cüzdan hesabı yerine bakiye kodu alarak dilediğiniz zaman cüzdan hesabınızı oluşturup bakiyenizi aktarabilirsiniz. Web tabanlı cüzdanlarımız ve yakın dönemde eklenecek mobil uygulamalarımız sayesinde artık x64 işletim sistemi sınırlamasına da takılmadan dilediğiniz yerden hesabınıza ulaşabilir, işlem yapabilirsiniz.

Önemli Bir Hatırlamamız Daha Var!

Proje tamamen in-house dev. olup, Anafis Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.'ye aittir. Sosyal medyada ya da basın yoluyla iddia edildiği gibi kesinlikle referanslı üyelik ya da kazanç şeması içeren bir ponzi yapısı yoktur. Herkes dilediği zaman, herhangi bir üçüncü kişiye ihtiyaç duymadan kayıt olup işlem yapabilir.

Özellikle resmi sitemiz haricinde başka kaynaklar üzerinden yapılan alıntılarla ya da bizim paylaşımlarımıza farklı anlamlar yükleyerek firmamızı toplum içerisinde alenen dolandırıcılıkla itham eden bazı şahısların kimlikleri ve rakip sayılabilecek diğer token bazlı oluşumlarla olan organik bağları tespit edilmiş olup, haksız rekabet ve ticari itibarın zedelenmesi hususunda TTK ilgili maddeleri uyarınca yasal haklarımızın saklı olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bu hususta potansiyel ve aktif yatırımcılarımızın yalnızca bizden edinecekleri bilgileri, doğrulama imkanlarından da faydalanarak bireysel olarak kontrol etmek suretiyle dikkate almaları önemle rica olunur.